محصول جدید آکو ، کاور محافظ ECU - پوشش یونیت کنترل موتور تندر90 ( ENGINE CONTROL UNIT ) مارک آپا ست به بازار عرضه شد.

تعداد کثیری از خودروهای ( تولید شده ) موجود در بازار فاقد قطعه یاد شده می باشند ، لذا پوشش محافظ یونیت کنترل موتور جزو قطعات کسری شده از این خودرو محسوب می گردد.

* محصول جدید آکو ( کاور محافظ E.C.U ) مارک آپا بر روی رنو ساندرو ، محصول جدید پارس خودرو نیز نصب می گردد.

وظیفه مهم یونیت کنترل موتور که در بازار E.C.U (یا کامپیوتر) نیز نامیده می شود ، مدیریت و ایجاد هماهنگی میان قسمت های ( برقی) مختلفی است که منجر به راندمان و کارایی صحیح موتور می گردد.

ایی سی یو یا همان یونیت کنترل موتور جزو قطعات گران قیمت ( بیش از 800 هزار تومان ) و کمیابی است که فقدان یا نقص فنی این قطعه خودرو را بطور کامل متوقف خواهد نمود.

محصول جدید آکو با پوششی مناسب بر روی یونیت کنترل موتور ( E.C.U ) ضمن ممانعت از ضربات و آسیب های احتمالی هنگام تعمیرات ، قطعه موصوف را بطور کامل از دید همگان پنهان می نماید.

* کاور محافظ E.C.U با هر شکل ، نوع و ساختاری مانع سرقت این قطعه گران قیمت نبوده و استنباط برخی مبنی بر ضد سرقت شدن آن پس از نصب محافظ ، صرف نظر از ابعاد روانی موضوع ، نادرست می باشد ، زیرا صحت پنداری این چنین ، می بایست از فروش این قطعه ( یونیت کنترل موتور ) کمیاب و گران قیمت در بازار ممانعت می نمود ، بنابر این قرار گرفتن پوششی مناسب بر روی قطعه موصوف بیشتر از جهت محافظت از آن در برابر ضربات و آسیب های احتمالی حائز اهمیت است.

موقعیت و محل استقرار این قطعه موجب گردیده است تا تولید محصول جدید آکو پارت ( کاور یونیت کنترل موتور تندر90 ) با توجه به مجاورت آن با گرمای موتور و شرایط اقلیمی گوناگون با استفاده از مواد اولیه خاص پلاستیک با مقاومت بالا در برابر حرارت و برودت هوا انجام گردد.

کاور محافظ E.C.U در خودروهای نسل جدید ( مرسدس بنز ، تویوتا ، هیوندا ، جی ام ، پژو ، و...) عموما به دلیل مجاورت محل نصب این قطعه با گرمای موتور خصوصا در مناطق و شرایط آب و هوایی گوناگون ، توسط خودروسازان از جنس مواد اولیه پلاستیک با مقاومت بالا در برابر حرارت و برودت صورت می گیرد ، بنابر این جهت جلوگیری از انتقال حرارت و گرمای محیط ، ساخت قالب های محصول جدید آکو بر مبنای تولید محصول نهایی با استفاده از مواد اولیه پلاستیک ، صورت گرفته است.

نصب مدل آهنی این قطعه ( کاور محافظ ECU ) به دلیل جنس و خاصیت ساختاری فلزات جهت جذب حرارت و انتقال گرما با توجه به محل استقرار و نصب آن در مجاورت حرارت موتور و گرمای محیط ، پیشنهاد نمی گردد.

نظر بدهید

لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا نظر بدهید

کاور محافظ ECU تندر 90 مدل APA

  • 25,000تومان

  • قیمت با امتیاز جایزه: 25

محصولات مرتبط

کاور باتری APA

کاور باتری APA

این آپشن با طراحی منحصر بـه فرد مهندسان و طراحان ایـرانی آکـو (ACO) ضمن برخورداری از قابلیت نصب بر ر..

15,000تومان

برچسب ها: تندر 90, آپشنlogo-samandehi