خبرهای مهم
لطفا قبل از دریافت کالا از گیرنده (پیک، چاپار، تیپاکس و بخصوص پست) از سالم بودن آن اطمینان حاصل نمایید. پیش از ارسال، از تمامی کالاهای سفارش عکس گرفته می شود.
ابتدا به صفحه محصولات ویژه بروید و محصولات تخفیف دار را ببینید. ارسال های بالای 249 تومان رایگان است. برای مشاهده سفارشهای پیشین یا پیگیری آنها به صفحه تاریخچه سفارشات بروید.

فروش ویژه همکاران هزینه های حمل و نقل

کیت اسپویلر روی مه شکن های سپر جلوی رنو ساندرو و رنو استپ وی مدل آکو آپشن زیبایی است که پس از نصب آن تغییراتی چشمگیردر نمای خودرو ، نظر بینندگان را بسوی خود معطوف می نماید.

ملحق شدن اسپویلر روی چراغ های جلو به کیت اسپویلر روی مه شکن های سپر جلوی رنو ساندرو و استپ وی فیست لیفت زیبا و شکل جدید این خودرو را بطور قابل توجهی کم شباهت به ظاهر فعلی آن در معرض نمایش قرار می دهد.

بادی کیت های قسمت جلوی خودروی ساندرو ، شامل کیت اسپویلر مه شکن ها ، اسپویلر روی چراغ ها و دفیوزر زیر سپر جلوی این خودرو می شود که قطعه دفیوزر زیر سپر جلو در خودروی استپ وی بصورت فابریک از سوی کارخانه نصب و دو قطعه دیگر از سوی مشتریان قابل تهیه می باشد.

ساندرو سواران تا کنون به دلیل فقدان کیت اسپویلر مه شکن ها در بازار ، تنها مبادرت به تهیه و نصب دفیوزر زیر سپر جلوی این خودرو می نمودند.

محصول جدید آکو پارت از یک سو موجب تکمیل شدن پازل ناقص کیت سپر جلوی رنو ساندرو و رنو استپ وی و از سوی دیگر منجر به هماهنگی و هارمونی قطعات نصب شده از حیث زیبایی محسوس در نمای خودرو از مقابل می گردد.

نصب اسپویلر روی مه شکن ها به دلیل زیبایی طراحی و قرینه بودن قطعات در دو سمت مخالف خودرو موجب افزایش زیبایی ، هارمونی و تقویت ارتباط دیداری بینندگان با نمای کلی خودرو می شود در حالیکه این موضوع در مورد نصب دفیوزر سپر جلو صادق نیست چراکه پس از نصب اسپویلر مه شکن های جلو فقدان و لزوم الحاق قطعه ای دیگر احساس نمی شود اما با نصب دفیوزر به تنهایی فقدان قطعاتی جانبی جهت تکمیل ، یکپارچگی و زیبایی نمای خودرو از مقابل کاملا محسوس است.

براین اساس نصب اسپویلرها به تنهایی موجب حفظ و افزایش چشمگیر نمای خودرو از مقابل میگردد در حالیکه در مورد نصب دفیوزر سپر جلو به تنهایی به نظر می رسد ، موضوع اینگونه نیست   بنابراین بطور حتم گروه کثیری از مشتریانی که قبلا مبادرت به نصب دفیوزر سپر جلو نموده اند ، مجددا با مراجعه به فروشندگان جهت تهیه و نصب اسپویلر روی مه شکن های سپر جلو جهت هماهنگی زیبایی خودرو از نمای مقابل اقدام خواهند نمود.

البته صرف نظر از ابعاد فنی و دلایلی آیرودینامیک نصب کیت ها بر روی عملکرد خودرو با توجه به تنوع سلایق افراد قضاوت در مورد یاد شده بعهده مشتری است.

این آپشن قابل نصب بر روی رنو ساندرو و رنو استپ وی می باشد و برای نصب، می بایست سپر باز شود.


نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب
215 124 124215

اسپویلرهای روی مه شکن سپر جلو رنو ساندرو

گروه صنعتی آکوپارت
2021-02-09 TOM
  • 96,600تومان
  • 86940.0000

    86,940تومان

  • قیمت با امتیاز جایزه: 100

گزینه های در دسترس


محصولات مرتبط

اسپویلرهای روی چراغ جلو ساندرو و استپ وی

اسپویلرهای روی چراغ جلو ساندرو و استپ وی

محصول جدید آکو ساندرو تلفیقی از زیبایی و کیفیتجهت نصب بر روی خودروهای رنو ساندرو و استپ ویاین محصول ..

33,600تومان

اسپویلر چراغ جلو تندر 90 مدل آکو

اسپویلر چراغ جلو تندر 90 مدل آکو

 اسپویلر یا ابرویی چراغ های جلو ضمن تغییر محسوس در نمای جلوی اتومبیل تندر با رنگ آمیزی مطابق با..

22,400تومان

اسپویلرهای چراغ عقب تندر 90 مدل آکو

اسپویلرهای چراغ عقب تندر 90 مدل آکو

قیمت ارائه شده برای خرید جهت خرید یک جفت اسپویلر چراغ عقب ال90 می باشد.این محصول با قرار گرفتن در زی..

22,400تومان

راهنمای فابریک ساندرو و استپ وی

راهنمای فابریک ساندرو و استپ وی

پخش از آپا، ساخت جمهوری اسلامی ایران، قابل نصب بر روی رنو ساندرو و استپ ویمشتری گرامی لطفا توجه نمای..

74,250تومان

برچسب ها: ساندرو, استپ وی, آپشن, خارجی, اسپویلر